Konkurs Ekobohaterzy
Konkurs Ekobohaterzy

DO WYGRANIA URZĄDZENIA MOBILNE, A DLA SZKOŁY DOPOSAŻENIE EKOPRACOWNI I TABLICE INTERAKTYWNE!

Każdemu z naszych Ekobohaterów bliski jest jeden z 4 obszarów tematycznych związanych z ochroną środowiska. Odpowiadając na zadane przez nich pytania oraz promując proekologiczne zachowania masz szansę dołączyć do elitarnego grona i zostać… Ekobohaterem

Dowiedz się jak pomóc Ekobohaterom w ratowaniu środowiska…

REKRUCI

WYNIKI I ETAPU KONKURSU

WOJEWÓDZTWO NAZWA SZKOŁY
śląskie Zespół Szkół Specjalnych Nr 9
śląskie Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
zachodniopomorskie I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. Emilii Gierczak
śląskie Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Rybniku
łódzkie I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
łódzkie II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli
lubelskie 1 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
dolnośląskie Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego
małopolskie Zespół Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu
opolskie Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie
mazowieckie Zespół Szkół Technicznych
łódzkie Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 7
zachodniopomorskie Zespół Szkół im. Macieja Rataja
śląskie IX Liceum Ogólnokształcące w Czestochowie
łódzkie I Liceum Ogólnokształcące w Łasku
mazowieckie Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO
dolnośląskie Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
mazowieckie Zespół Szkół w Raciążu
dolnośląskie Liceum Ogólnokształcące nr I im. Danuty Siedzikówny „Inki” we Wrocławiu,
podkarpackie Liceum Ogólnokształcące im. Sebastiana Petrycego w Pilźnie
śląskie II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach
mazowieckie Zespół szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie
mazowieckie Zespół Szkół nr 1 w Żyrardowie
mazowieckie Zespół Szkół w Raciążu
śląskie Zespół Szkół Zawodowych
lubelskie I LO im. ONZ
śląskie XIV Liceum Ogólnokształcące im. mjr Henryka Sucharskieg w Katowicach
lubuskie Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego
kujawsko-pomorskie Zespół Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy
mazowieckie zespół Szkół im. St. Staszica
śląskie Zespół Szkół Specjalnych nr 9 w Jastrzębiu-Zdroju
śląskie Zespół Szkół Specjalnych nr 9
śląskie Zespół Szkół Usługowo - Rzemieślniczych
małopolskie I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach
mazowieckie Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym
mazowieckie Centrum Kształcenia Zawodowego
zachodniopomorskie Zespół Szkół Morskich w Darłowie
podkarpackie Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu
opolskie I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu
śląskie Zespół Szkół Poligraficzno-Mechanicznych
mazowieckie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa w Józefowie
wielkopolskie Zespół Szkół Technicznych w Kole
podkarpackie Zespół Szkół Nr 2 w Sanoku
małopolskie Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu
zachodniopomorskie ZSiPO im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro”
podlaskie Augustowskie Centrum Edukacyjne
opolskie II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
dolnośląskie Dolnośląski Zespół Szkół Medyczno - Sportowych w Świdnicy
dolnośląskie Liceum Ogólnokształcące nr XI
śląskie Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza
podkarpackie Zespół Szkół Drogowo - Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu
śląskie Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich
śląskie I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki
śląskie Zespół Szkół Zawodowych im. Romualda Mielczarskiego
śląskie Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi
dolnośląskie Liceum Ogólnokształcące nr XIII we Wrocławiu
łódzkie 2 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie
dolnośląskie Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym
śląskie Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej
warmińsko-mazurskie Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-Osadzie
małopolskie I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
zachodniopomorskie Zespół Szkół Agrotechnicznych
lubuskie Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Nowej Soli
warmińsko-mazurskie Liceum Ogólnokształcące im F. Nowowiejskiego w Braniewie
zachodniopomorskie Zespół Szkół Morskich w Darłowie
zachodniopomorskie I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku
małopolskie Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem
śląskie Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach
świętokrzyskie I Liceum Ogólnokształcace Collegium Gostomianum w Sandomierzu
KIEROWNIK PROJEKTU:

Anna Borgulat

Tel.: 32-259-2697

aborgulat@gig.eu

 

ADRES:

40-166 Katowice

Plac Gwarków 1

gig.eu

 

ZNAJDŹ NAS:

Skip to content